Kontakt oss

Stikk innom for en prat – vi hjelper deg med de riktige valgene

Kontaktinfo

Undrumveien 21, 3157 Barkåker,
Telefon: 33 00 32 80,
E-post: gullipost@gulli.no

Åpningstider

Mandag–fredag kl 8 – 16
Torsdag kl 8 – 19
Lørdag kl 9 – 13

Levering

Trenger du varene levert? Det er bare å ta kontakt for nærmere avtale.

Montering

Vi har egne montører og er behjelpelig med montering av våre produkter. Ta kontakt for en nærmere avtale.
roger

Roger Grødem

Telefon: 979 81 464
roger@gulli.no

Daglig leder og salgskonsulent trapp, dører/vinduer og kjøkken. Har jobbet på Gulli siden 2006.

nina

Nina Grødem Larsen

Telefon: 98 83 48 56
nina@gulli.no
Hovedansvar for kjøkken. Har jobbet på Gulli siden 2018 .
jon

Jon Ivar Grødem

Telefon: 913 32 444
jon-ivar@gulli.no

Hovedansvar for garasjeporter. Har jobbet på Gulli siden 1977.

lauma

Lauma Grødem

Telefon: 941 00 335
lauma@gulli.no

Kjøkkenkonsulent. Har jobbet på Gulli siden 2015 .

sylvie

Sylvie Olsen

Telefon: 406 42 839
sylvie@gulli.no

Kjøkkenkonsulent. Har jobbet på Gulli siden 2021 .

ivar

Ivar Grødem

Telefon: 971 33 354
ivar@gulli.no

Salgskonsulent garasjeporter, dører/vinduer og garderober.

Vi hjelpe deg gjerne